اخذ روادید دانشجویی

اخذ روادید دانشجویی , ویزای دانشجویی , روادید دانشجویی

اخذ روادید دانشجویی : کسانی که به قصد ادامه ی تحصیل قصد رفتن به کشوری را دارند این روادید برایشان صادر می گردد.

اخذ روادید دانشجویی

روادید دانشجویی

اخذ روادید دانشجویی برای تحصیل

جهت اخذ روادید دانشجویی می بایست متقاضی برای گرفتن پذیرش از یک دانشگاه یا موسسه آموزشی معتبر در کشور مورد نظرش اقدام کند و به سفارت آن کشور ارائه بدهد. مدت اعتبار این ویزا به نوع دوره پذیرش شه بستگی دارد ولی عموما دانشجو می بایست پس از ورود به کشور مورد نظر جهت اخذ اقامت دانشجویی اقدام کند.

اخذ روادید زیارتی

اخذ روادید زیارتی

اخذ روادید زیارتی : این روادید برای افرادی که به قصد زیارت یک مکان مقدس و مذهبی قصد سفر به کشوری را دارند ، صادر می شود. دارندگان این ویزا می توانند تنها در بعضی شهر های مشخص اقامت داشته باشند. خارج شدن از این شهر ها معمولا مجازات هایی را در پی خواهد داشت.

اخذ روادید زیارتی

اخذ روادید زیارتی

اخذ روادید زیارتی

لازم به تذکر است که انواع ویزاهای دیگری نیز وجود دارد که شرایطشان به کشور مود نظر وابسته است و قاعده ای کلی برایشان تعریف نمی شود.

بعد از دریافت روادید ابتدا مشخصات خود را کنترل کنید تا اشتباهی رخ نداده باشد و سپس چند نسخه کپی از آن تهیه کنید و مشخصاتش را به خاطر بسپارید.

تاریخ خروجی که در ویزایتان درج شده می تواند مهم ترین نکنه در ویزا باشد. توصیه می شود تحت هر شرایطی در زمانه تعیین شده از کشور مورد نظر خارج شوید.

این روادید برای افرادی که به قصد زیارت یک مکان مقدس و مذهبی قصد سفر به کشوری را دارند ، صادر می شود. دارندگان این ویزا می توانند تنها در بعضی شهر های مشخص اقامت داشته باشند. خارج شدن از این شهر ها معمولا مجازات هایی را در پی خواهد داشت.

لازم به تذکر است که انواع ویزا های دیگری نیز وجود دارد که شرایطشان به کشور مود نظر وابسته است و قاعده ای کلی برایشان تعریف نمی شود.

بعد از دریافت روادید ابتدا مشخصات خود را کنترل کنید تا اشتباهی رخ نداده باشد و سپس چند نسخه کپی از آن تهیه کنید و مشخصاتش را به خاطر بسپارید.

تاریخ خروجی که در ویزایتان درج شده می تواند مهم ترین نکنه در ویزا باشد. توصیه می شود تحت هر شرایطی در زمانه تعیین شده از کشور مورد نظر خارج شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ روادید زیارتی می توانید با مشاورین ما در ویزاکار تماس بگیرید.

اخذ روادید کاری

اخذ روادید کاری

اخذ روادید کاری : این ویزا مختص افرادی می باشد که به منظور کار کسب درآمد و شغل در محلی مشخص شده ، به کشوری دیگر دریافت می کنند. صدور ویزای شغلی عموم دشواری هایی دارد. متقاضی می بایست یک نامه ی دعوت به کار از طرف یک مرکز معتبر کشور مورد نظرش همچنین مدرک تخصص مورد نظرش را داشته باشد.

اخذ روادید کاری

روادید کاری

اخذ روادید کاری – شرایط و پیش نیاز ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ انواع روادید کاری می توانید با مشاورین ما در ویزا کار تماس بگیرید. اخذ انواع روادید کاری در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه.

اخذ روادید عبور

اخذ روادید عبور

اخذ روادید عبور

اخذ روادید عبور : ویزای ترانزیت یا همان روادید عبور این روادید برای افرادی می باشد که قصد عبور کردن (بدون توقف) از کشوری را دارند و عموما اعتبار آن یک تا ۷ روز می شود.

اخذ روادید عبور

روادید عبور

روادید عبور معمولا در کار های ترانزیتی مورد استفاده قرار میگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ما در ویزاکار تماس بگیرید.

اخذ روادید بازرگانی

اخذ روادید بازرگانی

اخذ روادید بازرگانی : افرادی که به قصد امور تجاری قصد سفر به کشوری را دارند این روادید را می گیرند. جهت اخذ این نوع روادید می بایست مدارک شغلی لازم را در ارتباط با سفر خود ، به سفارت خانه کشوری که قصد مسافرت به آن را داریم ارائه دهیم.

اخذ روادید بازرگانی

روادید بازرگانی

شرایط اخذ روادید بازرگانی

افرادی که به قصد امور تجاری قصد سفر به کشوری را دارند این روادید را می گیرند. جهت اخذ این نوع روادید می بایست مدارک شغلی لازم را در ارتباط با سفر خود ، به سفارت خانه کشوری که قصد مسافرت به آن را داریم ارائه دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ویزاکار تماس بگیرید.