ویزای شینگن لهستان

ویزای شینگن لهستان : کشور لهستان یکی از سرسبزترین کشور های اروپایی می باشد که همه ساله پذیرای افراد زیادی از تمام نقاط جهان می باشد. در این مقاله قصد داریم ، نحوه ی دریافت انواع ویزای شینگن لهستان را مورد برررسی قرار دهیم ، با آربی ویزا همراه باشید …

ویزای شینگن لهستان

ویزای شینگن لهستان

انواع ویزای شینگن لهستان

ویزای نوع C لهستان

نوعی از ویزا است که برای ورود به لهستان و دیگر کشورهای شنگن لازم است و مدت اعتبار آن ۹۰ روز می باشد.

ویزای نوع National-D لهستان

مدت اعتبار آن بیش از ۹۰ روز می باشد.

ویزای نوع ترانزیت لهستان

شهروندان کشورهای اتیوپی، غنا، ایران، عراق، نیجریه، افغانستان، بنگلادش، کنگو، اریتریا، پاکستان، سودان، سریلانکا باید برای ویزای AA اقدام نماید که فقط اقامت در فضای ترانزیت فرودگاه می توانند اقامت داشته باشند.
برای درخواست ویزای شینگن لهستان ، باید برای شروع از سفارت لهستان وقت بگیرید.

ویزای توریستی لهستان

کشور لهستان ، به عنوان یک کشور زیبا و با طبیعت بکر در اروپا می باشد ، این کشور در محدوده ی شنگن می باشد. برای ورود به لهستان به اخذ شنگن نیاز داشته اید. اگر قصد اقامت توریستی در لهستان داشته باشید باید از سفارت لهستان در تهران ویزای شنگن توریستی درخواست کنید.

با اخذ ویزای شینگن لهستان قادرید به مدت۹۰ روز حداکثر در یک روزه که نهایت ۹ ماه می باشد در کشورهای عضو شنگن اقامت کنید.کشورهای کاراکوف، جیدنسک، وروکلو و ورشو جز شهرهای مهم این کشور است .

اخذ ویزای شینگن لهستان

ویزای لهستان

وقت سفارت لهستان

سفارت لهستان در تهران به آدرس بلوار آفریقا ، خیابان پیروی ، پلاک۲ می باشد.
تلفن : ۸۸۷۸۷۲۶۲ الی ۴ فکس : ۸۸۷۸۸۷۷۴

برای شروع باید برای درخواست نمودن ویزای شینگن لهستان از سفارت لهستان وقت بگیرید.

مدارک لازم ویزای شینگن لهستان

۱) یک قطعه عکس با زمینه روشن به ابعاد ۳٫۵ در ۴٫۵ سانتیمتر

۲) رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

۳) بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل ۳۰۰۰۰ یورو برای کل مدت اقامت

۴) مدارک تمکن مالی شامل پرینت گردش حساب ۶ ماهه – سند ملکی – لیست بیمه تامین اجتماعی – فیش حقوقی و یا مستمری بازنشستگی و غیره

۵) اصل پاسپورت با ۳ ماه اعتبار از پایان مدت اعتبار ویزا و حداقل دارای دو صفحه باشد و صدور آن در ۱۰ سال اخیر باشد + فتوکپی از صفحات ویزاهای صادر شده در پاسپورت کنونی و پاسپورت قبلی

۶) واچر هتل برای سفارت

۷) مدارک شناسایی فردی شامل شناسنامه و کارت ملی همراه با ترجمه رسمی و تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری

۸) گواهی شغلی معتبر با ذکر سمت فرد متقاضی در اداره/ سازمان/ محل کار به همراه تاریخ استخدام و حقوق دریافتی و ذکر مدت موافقت شده مرخصی

باید بدانید که ترجمه همه ی مدارک باید به زبان انگلیسی و یا لهستانی باشد.

ویزای شینگن لهستان

ویزای شینگن لهستان

ویزای تحصیلی لهستان

یکی از ایده آل ترین روشها برای ورود به این کشور که هم جز کشورهای مرفه است و هم مدرن می باشد، ورود به منزله تحصیل و نقش دانشجو می باشد. کشور لهستان جز محدود کشورهای اروپایی می باشد که از نظر خدمات و نظام آموزشی دارای کیفیت بالایی می باشد که هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل در تمامی دنیا به این کشور می روند.

یکی از اصلی ترین عامل های که سبب می شود این کشور برای تحصیل انتخاب گردد هزینه های تحصیلی پایین و همچنین مخارج زندگی کم تر نسبت به دیگر کشورهای اروپایی می باشد.

واحد پول کشور لهستان زلوتی است ولی بر اساس یورو هزینه های تحصیلی دانشگاههای بین المللی لهستان محاسبه می شود. هزینه های مخارج زندگی دانشجویی در لهستان به ۳ قسمت تقسیم می شود که شامل هزینه خوراک ، حمل نقل و هزینه سکونت شخص می باشد البته این هزینه ها با توجه به شهری که شما انتخاب می نمایید متفاوت است به صورت نهایی می توانیم بگوییم که هزینه های زندگی دانشجویی این کشور در هر ماه بین۲۰۰ تا۳۰۰ یورو است .

اکثرا دانشگاهای لهستان به زبان انگلیسی تدریس می نمایند و مدرک معتبر بین المللی زبان برای ورود به دانشگاه لهستان لازم است . در دانشگاه های لهستان ترم های تحصیلی به ۲ قسمت تقسیم بندی می گردد : ترم بهار که عموما در ترم بهار میزان رشته ها محدود تر می باشند و ترم پاییز

شرایط اقدام ویزای تحصیلی لهستان

۱) حداقل باید از یکی از موسسه های آموزش عالی ایران لیسانس داشته باشید.

۲) باید از طرف خانواده یا از طرف خود متقاضی در ایران امکان ساپورت مالی داشته باشید.

۳) دانستن مدرک زبان انگلیسی در حد ۵.۵ آیلتس یا شرکت در دوره های زبان

ویزای کار لهستان

یکی از راحت ترین روش های اخذ اقامت لهستان ثبت شرکت در لهستان و اخذ نمودن اقامت اروپا به واسطه ثبت شرکت در لهستان می باشد و شما می توانید از کشور اروپایی شنگن لهستان ویزا اقامت ثبت شرکت اروپا را بگیرید.برای اشخاصی که در لهستان شرکت جدیدی را ثبت می نمایند یا یک شرکت را در لهستان خریداری می کنند.

اقامت ثبت شرکت لهستان امکان پذیر است و شما قادرید به واسطه آن به لهستان مهاجرت نماییدو اگر به واسطه ثبت شرکت اقامت لهستان یا به واسطه ثبت شرکت اقامت اروپا را داشته باشید هیچ نیازی ندارید که برای سفر به کشور اروپایی شنگن ، ویزای شنگن را دریافت نمایید و به واسطه آن میتوانید مهاجرت به اروپا داشته باشید. افرادی که می خواهند می توانند به واسطه ثبت شرکت در کشور لهستان اقامت کشور لهستان را نیز بدست بیاورند.

برای شروع و ثبت شرکت و همچنین گرفتن اقامت در لهستان حداقل نیاز است سرمایه بیشتر از ۱۰۰هزار یورو در زمان ورود به کشور لهستان داشته باشید . مطابق قانون های که کشورلهستان داشته است اگر ۵سال اقامت قانونی در لهستان داشته باشید قادر هستید برای اقامت به صورت دائمی درخواست کنید.علاوه بر آن بعد از اینکه اقامت لهستان را به صورت دائمی دریافت کردید.

می توانید برای پاسپورت لهستان نیز اقدام کنید. همه ی اقدامات ثبت شرکت در لهستان ، اخذ ویزا در لهستان ، اخذ اقامت دائم ، اخذ ویزای کار در لهستان ، ویزای شینگن به واسطه لهستان در کشور لهستان زیر نظر وکیل رسمی انجام می شود
این ویزا در کم ترین زمان و در طول ۴ تا ۸ هفته شکل می گیرد که یکی از سریع ترین ویزاهای ممکن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای شینگن لهستان با مشاورین ما در ویزاکار – ویزای اروپا تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *