ویزای تایلند

اخذ ویزای تایلند

ویزای تایلند : کشور تایلند ، با منابع طبیعی و طبیعتی زیبا یکی از توریست پذیر ترین کشور های آسیایی می باشد .جهت دریافت ویزای این کشور با ویزاکار – ویزای شینگن همراه باشید.

ویزای تایلند

اخذ ویزای تایلند

چگونه ایرانیان می توانند ویزای تایلند بگیرند؟

نحوه ی دریافت روادید تایلند چگونه است؟

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تایلند

۱)اصل گذرنامه ( باید دقت داشته باشید که از اعتبار گذرنامه حداقل۶ ماه باقی مانده باشد)

۲)یک برگ فرم ویزا ( این برگ باید بصورت کامل و دقیق همراه با جزئیات به زبان انگلیسی تایپ گردد)

۳) یک قطعه عکس X64 بصورت تمام رخ و زمینه سفید( دقت داشته باشید این عکس باید با چهره فعلی شخصی متقاضی ویزای تایلند کاملا شباهت داشته باشد).

۴) کپی شناسنامه شخص متقاضی

۵) اطلاعات ویژگی های فردی

۶)اصل بلیط هواپیما برای سفر به یکی از شهرهای تایلندی

۷)هزینه روادید ( هزینه ی ویزای عادی دوبار ورود ۶۰ یورو و هزینه ویزای عادی یکبار ورود ۳۰ یورو می باشد ) .

انواع ویزای تایلند

• ویزای توریستی تایلند
• ویزای تجاری تایلند
• ویزای تحصیلی – دانشجویی تایلند
• ویزای بازنشستگی تایلند ( این ویزا مختص افرادی است که می خواهند به صورت بازنشسته در کشور تایلند اقامت داشته باشند)

شرایط اخذ ویزای تایلند

مدت اعتبار ویزای توریستی تایلند ۹۰ روز می باشد و شما می توانید به مدت ۳۰ روز در این کشور اقامت داشته باشید . ویزا از جانب سفارت تایلند به شکل عادی اخذ می گردد و به مدت ۵ روز کاری به طول می انجامد .
در صورتی که بنا به هر دلیلی بیشتر از زمان تعیین شده و قانونی ویزا در کشور تایلند اقامت داشته باشید باید به اداره مهاجرت بروید و نوع روادید را تغییر بدهید یا اینکه برای تمدید روادید تقاضا کنید.

ویزای تحصیلی – دانشجویی تایلند

افرادی که بیشتر از ۱۲ سال سن دارند می تواند اقدام به اخذ ویزای تحصیلی تایلند نمایند . مطابق قوانین و مقررات اداره مهاجرت در ۵ مرحله ساده ، متقاضلی می تواند ویزای تحصیلی – دانشجویی در تایلند را دریافت نماید. فراموش نکنید پیش از اینکه هر اقدامی برای دریافت ویزای تحصیلی با دانشگاهی که قصد دارید پذیرش بگیرید ،تماس بگیرید و از شرایط اخذ ویزای تحصیلی آگاهی و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی – دانشجویی تایلند

• ثبت نام نمودن دانشگاه
• دریافت نامه پذیرش
• اقدام دریافت ویزا
• اولین ویزای یک ساله دانشجویی داری ۹۰ روز اعتبار است .
• اطلاع از مکان اقامت هر ۹۰ روز یک بار

ویزای بازنشستگی

این ویزای تایلند به افرادی اختصاص دارد که سن آنها ۵۰ سال تمام و یا بیشتر از آن باشد و اگر تمایل داشته باشند که در تایلند اقامت کنند می توانند هرسال برای تمدید آن اقدام نمایند.

ویزای تجاری تایلند

این ویزا مختص افرادی است که می خواهند در کشور تایلند به کار بپردازند ، اگر می خواهند کار کنند باید ویزای تجاری NON-B را داشته باشند و همچنین مجوز کار Work Permit را کسب نمایند . البته فراموش نکنید که اگر تنها اقدام به دریافت ویزای تجاری کرده باشید و اقدام به دریافت مجوز کار در کشور تایلند نکرده باشید ، این کار جرم به حساب می آید و منجر به مجازات و اخراج از این کشور خواهد شد .

مراحل اخذ ویزای تجاری تایلند

• شناسایی و تایید ویزای غیر مهاجرتی NON-Immigrant
• آماده کردن فرم اسـتخدام
• پر نمودن فرم درخواست مجوز کار
• جمع آوری مدارک مورد نیاز
• پر نمودن فرم عـریضه کاری

جهت کسب اطلاهات بیشتر در رابطه با اخذ ویزای کشور های آسیاییویزای اروپا و… با مشاورین ما در آربی ویزا تماس بگیرید.

ویزای ترکیه

اخذ ویزای ترکیه

ویزای ترکیه : ترکیه یکی از کشورهای توریستی خاورمیانه می باشد که به دلیل نزدیکی و هم مرز بودن با ایران همه ساله میزبان مهمانان زیادی از این کشور می باشد. در این مقاله قصد داریم شرایط اخذ ویزای ترکیه را توضیح دهیم ، با ویزاکار – ویزای شینگن همراه باشید.

ویزای ترکیه

اخذ ویزای ترکیه

شرایط اخذ ویزای ترکیه برای ایرانیان چگونه است؟

شرایط اقامت توریستی ۹۰روزه-۳ماهه کشور ترکیه بدون ویزا

ویزای ترکیه هزینه ی ندارد و رایگان می باشد و زمانی که مسافران به ترکیه وارد می شوند ، ویزای آن صادر می گردد. مدت این ویزا ۳ ماه (۹۰ روز ) می باشد .

ایرانیان برای این گونه اقامت نیازی به ویزا ندارند و می توانند در کشور ترکیه به مدت۳ ماه اقامت داشته باشند بدون اینکه برایشان مشکلی پیش بیاید.

البته نباید فراموش کرد که با ویزا شما نمی توانید هیچ کاری مانند تحصیل یا کار حتی خرید و فروش در کشور ترکیه داشته باشید.

اگر قصد داشته باشید بیشتر از ۳ ماه در ترکیه بمانید باید این اقامت را تمدید کنید یا از مقام های مربوطه اجازه های لازم را کسب نمایید و اگر بیشتر از حد مجاز اقامت داشته باشید باید بدانید این کار ممنوعیت داشته و یا ممکن است به پرداخت جریمه ختم شود و در نهایت نیز به اخراج شخص از کشور ختم می شود .

در رابطه با کشور ترکیه ، مسئله ی دیگری نیز مطرح می باشد که باید بسیار به آن دقت شود اینکه هم به واسطه وسایل زمینی مانند قطار و اتوبوس هم با هواپیما می توان به ترکیه سفر کرد.اگر قصد دارید به صورت زمینی به کشور ترکیه سفر کنید حتما شرکت های با اعتبار را برای اینکار انتخاب نمایید و همچنین تمامی نکات امنیتی را در نظر داشته باشید.

اخذ انواع ویزای ترکیه

ویزای توریستی ترکیه

هم اکنون متاسفانه هیچ راهی جز تقاضای خرید ملک در کشور ترکیه وجود ندارد که هموطنان بتوانند در این کشور اقامت بلند مدت داشته باشند . البته باید دقت کنید سند ملک به عنوان اخذ این نوع اقامت نیست بلکه باید برای اعطای این نوع اقامت ، پلیس کشور ترکیه مستندات دیگری را مطالبه می نماید.

با توجه به آخرین اطلاعاتی که از پارلمان ترکیه بدست می آید ، آپریل ۲۰۱۴ زمان اجرایی قانونی تصویب شده است که مطابق آن قانون اتباع خارجی مانند ایرانیان در زمان خرید ملک محترم شمرده می شوند و به آنها اجازه می دهند که به مدت ۱سال در کشور ترکیه اقامت داشته باشند.

ویزای تحصیلی و دانشجویی ترکیه

اگر قصد دارید از ویزای تحصیلی ترکیه استفاده کنید باید ابتدا در آزمون تومر شرکت کنید مدرک آن را دریافت نمایید. اگر این مدرک را بگیرید می توانید ویزای دانشجویی و تحصیلی در کشور ترکیه را بدست آورید که کسب این مدرک در کمتر از سه ماه گرفته می شود.

علاوه بر آن برای پذیرفته شدن در موسسه های آموزشی معتبر باید این ویزای ترکیه را داشته باشید . برای افرادی که می خواهند در این کشور اقامت داشته باشند توصیه می شود که از روش اقامت تحصیلی و دانشجویی در ترکیه استفاده نمایید.

ویزای کاری کشور ترکیه

گرفتن ویزای کاری ترکیه به دو شکل امکان پذیر می باشد یکی از طریق کارگری و دیگر کارفرما . در ویزای کاری از نوع کارفرما به گونه ی است که برای همه ی خارجیان و همچنین ایرانیان می توانند با ثبت نمودن شرکت در ترکیه و گرفتن مجوز کار ، به مدت یک سال در کشور به عنوان کارفرما حضور داشته باشند.

این گونه اقامت بعدها با دوره های دو ساله قابل تمدید می باشد . پیشنهاد می شود که این روش برای ایرانیان به عنوان بهترین روش اقامت دائمی می باشد.

در صورتی که ویزای کاری ترکیه از نوع کارگری فقط لازم است که از یک شرکت در ترکیه از شخص دعوت کند اما این شرط لازم است که با تخصصی که از شما برای آن شرکت دعوت شده هیچ شهروند ترکی در آن زمان مطابق استعلام اداره کار کشور ترکیه بیکار نباشد. اما در نهایت اینگونه نتیجه می گیریم که ایرانیان در پیدا کردن کار و گرفتن ویزای کاری ترکیه از شانس کمتری برخوردار هستند.

ویزای ترکیه با آربی ویزا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع ویزای ترکیه , شرایط اخذ و اقامت در این کشور با مشاورین ما در ویزاکار – ویزای اروپا تماس حاصل فرمایید.

ویزای عراق

اخذ ویزای عراق

ویزای عراق

چگونه می توانیم ویزای عراق بگیریم ؟

نحوه ی دریافت روادید عراق چگونه است؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ ویزای عراق با ویزاکار – ویزای شینگن همراه باشید..

ویزای عراق

اخذ ویزای عراق

ویزای تک نفره یا انفرادی عراق

– مدت زمان خروج : حداکثر سه ماه

– مدت زمان اقامت : حداکثر یک ماه

– اجازه خروج : تنها یک بار و قابل تمدید نیست

چه مدارکی برای ویزای عراق تک نفره یا انفرادی لازم است ؟

– دو قطعه عکس رنگی ۳*۴ ( زمینه روشن )
– اصل گذرنامه (حداقل دارای ۶ ماه اعتبار باشد)

توضیحات لازم ویزای عراق

*مدت زمان تحویل ویزا بین ۲ تا ۱۰ روز کاری می باشد

*در زمان تحویل مدارک حتما باید صاحب گذرنامه یا بستگان درجه اول حضور داشته باشد.

* اگر ویزای عراق داشته باشید می توان به همه ی شهرهای عراق به جز اقلیم کردستان سفر کنید.

*اگر پیش از صادر ویزا ، شخص بلیط تهیه کند مسئولیت بر عهده خود او می باشد و دفتر هیچ تعهدی در قبال او ندارد.

*اقلیم کردستان شامل ادبیل ، کرکوک ، سلیمانیه برای متولدین ایران هیچ نیازی به صدور روادید عراق ندارد.

* متولدین عراق ، ایران وکشورهای حاشیه خلیج فارس می توانند با ارائه نمودن مدارک خود ، ویزا دریافت نمایند.

*همه ی اتباع خارجی اگر بخواهند از ایران به اقلیم کردستان سفر کنند حتما باید ویزای دولت را داشته باشند و مشمول دعوت نامه از اداره اقامت و وزارت خارجه کشور عراق می باشند.

*هیچ گونه ی مسئولیتی در زمان عبور زائران از مرزهای کشور ایران بر عهده ی سفارت عراق نمی باشد و زمانی که مزرهای کشور عراق باز باشند می توانند برای صدور ویزا اقدام کنند . برای دریافت نمودن اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۵-۰۸۴۲۸۲۲۵۴۰۲ ( گذرنامه مرز مهران ) تماس بگیرید.

* همه ی اتباع خارجی و طلبه در ایران که در تحت پوشش جامعه المصطفی یا مجمع جهانی اهل بیت ع هستند می توانند با معرفی نامه آنها به مرکزهای سفارت عراق ، فرآیند دعوات نامه خودشان را سرعت ببخشند.

آربی ویزا ارائه دهنده خدمات تخصصی ویزای شینگن ( ویزای اروپا ) ، ویزای کشور های آسیایی ,آفریقایی , استرالیا و .. آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

ویزای ایران

اخذ ویزای ایران

ویزای ایران  : اتباع خارجی و غیر ایرانی چگونه می توانند ویزای ایرانی بگیرند؟ در این مقاله قصد داریم نحوه دریافت ویزای ایرانی برای اتباع خارجی را مورد بررسی قرار دهیم ، با آربی ویزا – ویزای شینگن همراه باشید.

ویزای ایران

اخذ ویزای ایران

مدارک لازم ویزای ایران

گام اول ( تکمیل نمودن فرم شماره یک )

مشخصات شخص دعوت کننده یا میزبان + کدملی (شخص دعوت کننده یا میزبان) + اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه شخص دعوت کننده یا میزبان

گام دوم ( تکمیل فرم شماره دو )

مشخصات شخص دعوت شونده یا میهمان + اسکن رنگی گذرنامه شخص دعوت شونده یا میهمان

گام سوم ( تکمیل فرم شماره سوم )

مشخص نمودن محل اقامت شخص دعوت شونده یا میهمان

گام چهارم ( پرداخت نمودن وجه و دریافت نمودن کد رهگیری

میزان هزینه ی کارمزد دریافت ویزای ایران به آژانس سفری دیگر مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد .

 

شرایط اخذ ویزای ایران

۱) شما می توانید با مراجعه نمودن به صورت حضوری به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای اتباع خارجی اقدام به اخذ ویزا نمایید . در صورتی که اگر برای این کار به واسطه یکی از آژانس های مسافرتی که مجوز اخذ ویزای ایران داشته اند اقدام کنید ، می توان از مراجعه به سازمان های مختلف جلوگیری کرد و همچنین در زمان صدور رویداد نیز صرفه جویی نمود.

۲) یک دعوت نامه از سمت آژانس در این روش برای شخص دعوت شونده صادر می گردد. اگر دولت جمهوری اسلامی ایران به دریافت رویداد موافقت نماید ، از سوی آژانس برای مسافر کد دعوتنامه اعلام می شود و شخص دعوت شونده می تواند با مراجعه نمودن به کنسولگری جمهوری اسلامی و ارائه نمودن این کد ، ویزای خود را دریافت نماید.

۳) مدت اعتبار ویزای ایران ۶۰ روز است ، میهمانان و مسافرها می توانند به مدت ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. علاوه بر آن اگر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با آن موافقت داشته باشند این مدت تا ۶۰ روز قابل افزایش می باشد.

۴) مکان اخذ روادید باید به واسطه میهمان معین گردد

۵) میزان زمان برای انجام مراحل گرفتن دعوتنامه توریستی ایران یا همان ویزای ایرانی ۷ تا۱۰ روز کاری می باشد.

۶) دولت جمهوری اسلامی ایران در عدم صدور یا صدور ورادید اتباع خارجی صاحب اختیار می باشد

۷) کسانی که روادید دارند بعد از وارد شدن به خاک ایران باید قوانین و مقررات کشور ایران را رعایت کنند.

۸) اگر زمان اقامت بیشتر از مدت زمانی باشد که در روادید ثبت شده ، خلاف قوانین و مقررات ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت و اخذ انواع ویزا ، با مشاورین ما در آربی ویزا تماس بگیرید.

اخذ ویزای روسیه

اخذ ویزای روسیه

اخذ ویزای روسیه : روسیه کشور منحصر بفردی است و اگرچه شاید چندان ارزان نباشد اما آنقدر زیباست که نمی توان آن را نادیده گرفت و به آن سفر نکرد.

اخذ ویزای روسیه

اخذ ویزای روسیه

جاذبه های گردشگری ای که در پهنه ی این کشور گسترده شده بخصوص در ۲ شهر مسکو و سنت پترزبورگ، حتی بی علاقه ترین افراد را هم سر ذوق می آورد. اگر بخواهید برای گردش و تفریح، راهی کشور روسیه شوید، باید ویزای توریستی این کشور را داشته باشید. با الی گشت همراه باشید تا در مورد ویزای روسیه بیشتر بدانید:

اخذ ویزای روسیه

ویزا و پاسپورت روسیه مدت زمان مشخصی برای ویزای روسیه وجود ندارد و کاملا بستگی به تاریخ پرواز شما و مدت زمان رزرو هتل تان دارد، بنابراین بهتر است تا نهایت دقت را داشته باشید چون بعد از اینکه آن را گرفتید، دیگر نمی توانید زمان آن را تغییر دهید.

یکی از خوبی های این ویزا مانند چند کشور دیگر اطراف ایران این است که برای گرفتن آن، حتما لازم نیست تا خودتان حضور داشته باشید چون مصاحبه ای در کار نیست. در نتیجه اگر خودتان فرصت اقدام برای آن را نداشته باشید، شخص دیگری به انتخاب شما می تواند کارتان را انجام دهد یا حتی آن را به کارگزاران رسمی بسپرید.

البته یادتان باشد که این موضوع درباره ویزای توریستی است و اگر بخواهید از طریق ویزای کار یا تجاری اقدام کنید، مقررات متفاوت است و باید خودتان حضور داشته باشید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای روسیه

اولین مرحله ی اقدام برای دریافت ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزا برای آن کشور است. بعد از آن، باید مدارک زیر را به کنسولگری روسیه تحویل دهید:

– شناسنامه

– پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه

– کپی از آن، ترجیحا از ۵ صفحه ی اول و صفحاتی که در آن ها مهر ویزا خورده است.

– یک عکس ۴*۶ بهتر است عکس در ۴ ماه آخر گرفته شده باشد و شبیه چهره ی فعلی شخص باشد.

– ارائه بلیط رفت و برگشت به روسیه

– ارائه مدرکی که نشان از رزرو قطعی هتل یا محل اقامتتان داشته باشد.

– چکی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان که ضامن برگشت شما به ایران باشد. البته این مورد آخر را خیلی از کشورها ندارند اما برای کشور روسیه لازم است تا این چک را ارائه بدهید.

مدت زمانی که طول میکشد ویزای روسیه صادر شود

مانند کشور تایلند، ویزای روسیه را هم می توانید بصورت فوری دریافت کنید و هم عادی، که همانطور که مشخص است، ویزای فوری، طی مدت کمتری به دست شخص می رسد. ویزای عادی، هزینه ای ۵۰۰ هزار تومانی دارد و صدور آن تقریبا ۷ روز زمان می برد.

قیمت ویزای فوری این کشور، کمی بالاتر است و برای اخذ آن باید حدود ۷۰۰ هزار تومان هزینه کنید اما زمان کمتری دارد و تقریبا ۳ روزه به دستتان می رسد. برای رفتن به سفارت روسیه، می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

تهران- خیابان نوفل لوشاتو- شماره ۳۹ ساعت کاری: یکشنبه ها تا پنجشنبه ها از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر اگر بخواهید تا بدون حضور، از مورد خاصی اطلاع پیدا کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ ویزای روسیه با مشاورین ما در آربی ویزا ( ویزای شینگن ) تماس بگیرید .

اخذ ویزای امارات متحده عربی

اخذ ویزای امارات متحده عربی

اخذ ویزای امارات متحده عربی : بر خلاف سایر کشور های دنیا در دبی و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس ویزا به وسیله ی سفارت امارات صادر نمی شود بلکه  اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می کند. .

اخذ ویزای امارات متحده عربی

اخذ ویزای امارات متحده عربی

شرایط اخذ ویزای امارات متحده عربی (دبی)

بر خلاف سایر کشور های دنیا در دبی و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس ویزا به وسیله ی سفارت امارات صادر نمی شود بلکه  اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می کند.

اخذ ویزای امارات متحده عربی برای ملیت های مختلف تفاوت بسیاری دارد و قوانین آن هر چند وقت به یکبا تغییر می کند پس لازم است قبل از سفر حتما به جمع آوری اطلاعات لازم بپردازیم سپس جهت اخذ ویزا اقدام کنیم.

تمامی افرادی که قصد مسافرت به این کشور را دارند می بایست ویزا تهیه کنند به جز افراد ساکن کشور های عضو شورای همکاری خلیج (قطر ، کویت ، بحرین ، عربستان و عمان).

جهت صدور انواع ویزا در دبی شرکت یا سازمانی باید تقاضا کننده ی ویزا را ضمانت کند. در نتیجه آن شرکت قانونا مسولیت مسافر را به عهده می گیرد تا مسافر تا قبل از تاریخ مقرر شده در ویزایش به کشورش بازگردد . به این مسئول در امرات کفیل گفته می شود. پس برای صدور ویزا به یک کفیل نیازمندیم که باید دارای دو شرط باشد:

از نزدیکان مسافر باشد (باید فرم نسبیت از سفارت دریافت شود) یا رابطه ی تجاری داشته باشند.

سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی می توانند بر اساس روابط تجاری اشان برای مسافرشان درخواست ویزا بکنند. لازم به تذکر است ویزاهای توریستی یا زیارتی به وسیله ی آژانس های مسافرتی، خطوط هوایی و هتل ها درخواست می شود. (پس آژانس های مسافرتی ، خطوط هوایی و هتل ها از مسافرانشان ضمانت دریافت می کنند.)

انواع ویزای امارات متحده عربی

ویزای موقت

ویزای موقت به سه گروه تقسیم بندی می شود:

ویزای ترانزیت

این ویزا را اداره ی مهاجرت دبی صادر می کند و قابل تمدید نیست. مدت اعتبار این ویزا از تاریخ شروع ۱۴ روز می باشد که در صورتی که در این مدت استفاده نشود اعتبارش از بین می رود. البته روز ورود و خروج محاسبه نمی شود.

ویزای زیارتی

این ویزا برای ایرانیان و اتباع سایر کشورها می باشد. شهروندان کشورهایی که در زیر ذکر شده اند ویزای زیارتی خود را در زمان ورود به فرودگاه دبی دریافت می کنند. این کشور ها به شرح زیر می باشند:

آلمان ، لیختن اشتاین ، بلژیک ، مالزی ، فرانسه ، انگلستان ، فنلاند ، دانمارک ، آمریکا ، نروژ ، ایتالیا ، سان ماریو ، ژاپن ، ایرلند ، کانادا ، نیوزلند ، کره جنوبی ، ایسلند ، سوئد ، هنگ کنگ ، واتیکان ، اسپانیا ، آندورا ، لوکزامبورگ ، برونئی ، یونان ، استرالیا ، سنگاپور ، اتریش ، پرتغال ، موناکو ، سوئیس

معمولا ویزا برای زنان مجرد کمتر از ۳۰ سال صادر نمی شود مگر اینکه همراه پدر یا همسر خود باشند. (با پرداخت شارژ ویزا می توان ویزا را دریافت کرد)

در صورتی که در تاریخ تعیین شده از دبی خارج نشوید در فرودگاه دبی به ازای هر روز تایر یک جریمه ی ۱۰۰ درهمی دریافت می گردد .

ویزای توریستی

اعتبار این ویزا یک ماه می باشد و قابل تمدید نیست. این ویزا به ایرانی ها و شهروندان ۳۳ کشور مذکور در قسمت ویزای زیارتی تعلق نمی گیرد.

ویزاکار مرجع ویزای شینگن و سایر ویزا های کشور های جهان ، آماده ارائه خدمات مهاجرتی و ویزا برای هموطنان عزیز می باشد.